comarchŻeby nadążyć za zmieniającym się światem, trzeba stale obserwować nie tylko rozwój aktualnych trendów, ale też tych przyszłych, które zaczną dominować. To widoczne w wielu branżach, także w biznesie, gdzie wygrywają uważnie patrzący w przyszłość, wdrażający najnowocześniejsze rozwiązania w swojej organizacji.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Doskonale wiedzą to osoby odpowiedzialne za zarządzanie produkcją, bo stale zmieniająca się technologia i procesy wytwórcze skłaniają do jeszcze większej mobilizacji i poszukiwania optymalnych, efektywnych działań przyczyniających się do wzmocnienia konkurencyjności.

Wiemy jak ciężko zdobyć wiarygodne, cenne informacje, a do tego podane w przystępnej formie, dlatego dla Twojej wygody przygotowaliśmy treściwy, pełen wartościowej wiedzy, raport o digitalizacji procesów przemysłowych.

To starannie napisane opracowanie pozwoli Ci uporządkować dotychczasową wiedzę i zyskać dodatkowe informacje, które na pewno przydadzą Ci się podczas działalności biznesowej.

Co znajdziesz w raporcie IDC i Comarch?

Pobierz darmowy raport ze strony Comarch.pl

  • Kompleksowo omawiamy rewolucję Przemysłu 4.0, opisując czynniki wpływające na dalszą ewolucję przemysłu. Wyjaśniamy zbieżności z transformacją cyfrową w innych działach gospodarki, żeby rzucić światło na całość procesu, a nie tylko jej mały wycinek.
  • Prognozujemy też - na podstawie wiarygodnych źródeł - jak może wyglądać produkcja przyszłości. Pozwoli Ci to lepiej i mądrzej zaplanować przyszłe działania, aby osiągane efekty były wymierne.
  • Z raportu dowiesz się o wzrastającej roli aplikacji, szczególnie systemów ERP (Enterprise Resource Planning) oraz BI (Business Intelligence). Te działania zapewniają multum korzyści, bo nowoczesne systemy i programy do zarządzania produkcją pozwalają obserwować procesy w czasie rzeczywistym, a razie potrzeby - umożliwiają natychmiastową reakcję, co gwarantuje wzrost produkcji (nawet 3-5%).
  • Ciągłe, zdalne monitorowanie stanu maszyn to pewność, że szybko wykryjemy potencjalne defekty, unikając jednocześnie awaryjnego przestoju. Analizy są zgodne - konserwacja prognostyczna może zmniejszyć ten czas o 30-50% i wydłużyć życie maszyn o dalsze 20-40%.
  • Przekłada się to automatycznie na podwyższenie produktywności pracowników i lepszym zarządzaniu zapasami, bo odpowiednie narzędzia do optymalizowania działania łańcuchów dostaw, ograniczają przypadki nadprodukcji. W wyniku tego koszty przechowywania zapasów można zredukować o 20-50%.
  • To również poprawa jakości produkcji (wyeliminowanie 10-20% kosztów), bardziej zrównoważona korelacja popytu i podaży (ulepszenie prognozowania nawet o 85%), skrócenie czasu wejścia na rynek (bardzo szybkie prototypowanie nowych produktów i debiutowanie w sprzedaży - ten czas można skrócić aż o 30-50%) oraz serwis i obsługa posprzedażowa (koszty serwisowania produktu zmniejszone o 40%).


Jeśli więc chcesz skorzystać z dobrodziejstw Przemysłu 4.0, wykorzystując do tego celu narzędzia do digitalizacji w produkcji, nie zwlekaj, tylko pobierz bezpłatnego e-booka z prognozami i case studies tak znamienitych firm, jak GDA oraz Cora Lighting Factory.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top