Systemy ERP na zajęciach w szkołach wyższych

COMARCH - ERP, systemy ERP, BPMDo grona uczelni wykorzystujących na zajęciach wersję edukacyjną pakietu ERP Comarch CDN XL dołączył Instytut Rachunkowości Uniwersytetu Szczecińskiego, a wśród szkół wyższych, które proces edukacji studentów oparły o wersję edukacyjną Comarch ALTUM pojawiła się Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej.
 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
Specjalna Oferta Edukacyjna, w ramach której szkołom i uczelniom użyczane są nowoczesne systemy ERP produkowane przez Comarch, ma na celu kształcenie praktycznych umiejętności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, sprzedaży, księgowości oraz zarządzania relacjami z klientami.
Model, w którym po kilkuletnich studiach, w znacznej mierze opierających się na edukacji czysto teoretycznej, umiejętności praktyczne absolwent zdobywać musi na własną rękę, powoli odchodzi w zapomnienie. Świadczy o tym choćby stale powiększające się grono nowoczesnych uczelni wyższych, wspierających działalność dydaktyczną oprogramowaniem oferowanym przez Sektor ERP firmy Comarch – mówi Joanna Długa, specjalista ds. edukacji w Comarch.
Wersje edukacyjne oprogramowania Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL i Comarch ALTUM doskonale sprawdzają się na zajęciach z takich przedmiotów jak na przykład: zarządzanie, logistyka, handel, rachunkowość, finanse, controlling czy przedsiębiorczość.

Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma biznesowa wspierająca zarządzanie, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Wyróżnia ją wbudowane narzędzie raportujące Business Intelligence, współpracujące z wbudowanym silnikiem Business Process Managament.
Wersja edukacyjna Comarch ALTUM to narzędzie skierowane do wykładowców, których celem jest skuteczne kształcenie oparte o innowacyjne technologie i system klasy ERP funkcjonujący w biznesie – mówi Joanna Długa.
Bezpłatne oprogramowanie o pełnej funkcjonalności, użyczane szkołom na czas nieokreślony, z możliwością darmowego aktualizowania systemu, z dostępem do materiałów umożliwiających naukę jego obsługi i upustów cenowych na szkolenia merytoryczne dla dydaktyków, to kolejny krok w kierunku integracji edukacji z praktyką biznesową.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top