sentelogo 120Zakładając, że biznes ma rozwijać się szybko, to nic nie może go ograniczać. Przepływ informacji i zadań między zespołami i członkami zespołów musi być być płynny. To wyzwanie w złożonych organizacyjnie firmach, w których w realizację jednego projektu czy procesu zaangażowanych jest wiele osób i kilka zespołów. Firma Sente opracowała nową odsłonę autorskiego systemu ERP - Teneum aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój i zwiększać efektywność działania firm.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Elastyczne procesy

Teneum to nowatorskie podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, WMS, CRM i POS. Jest odpowiedzią na potrzeby prężnie rozwijających się firm, funkcjonujących w dynamicznym otoczeniu biznesowym. Wiele systemów ERP koncentruje się na liczbie funkcji i obsłudze procesów. Powtarzalne mechanizmy to jednak tylko część zdarzeń, które pojawiają się w organizacjach każdego dnia. W zależności od charakteru biznesu i specyfiki pracy konkretnego zespołu, zdarzenia nietypowe to od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń.

Sente stworzyło nowy system, którego fundamentem jest obsługa procesów, co pozwala na zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami nietypowymi. System Teneum to kolejny krok w ewolucji podejścia do projektowania i funkcjonowania systemu ERP w organizacji. Pierwsza konfiguracja, która w skuteczny sposób wiążę podejście zadaniowo - procesowe z funkcjonalnością ERP, WMS, CRM i POS.

Układ nerwowy systemu Teneum

System nerwowy firmy to Teneum, który stanowi jeden, spójny ekosystem, łączący wszystkie działy, zespoły i osoby. Sercem systemu jest obszar Workflow. Zaprojektowany od podstaw moduł administrowania pracą pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich działań i spraw, jakimi powinien zająć się konkretny operator. Niezależnie jakiego obszaru ERP to działanie dotyczy - weryfikacji zamówienia, obiegu faktur, sprawdzenia wyników raportu czy analizy - użytkownik wszystkie swoje zadania wykonuje w jednym panelu. Integracja z kalendarzami pozwala na zarządzanie własnym czasem pracy w sposób wygodny i praktyczny. Przygotowane analizy dotyczące przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają wiarygodny materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Ale nie tylko przepływ pracy jest ważny. Aby szybciej realizować swoje zadania, operatorzy potrzebują błyskawicznego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia określonej funkcji czy raportu w oprogramowaniu ERP wobec tego wiele funkcji tego systemu nie jest używanych. Ekspresowy dostęp do informacji to nowa funkcja systemu Teneum, wbudowana w samo jądro systemu. Aby dotrzeć do właściwej kartoteki, dokumentu, zadania, raportu czy procesu, wystarczy użyć jednej wyszukiwarki.

System Teneum to nowoczesny interfejs użytkownika, zgodny z dobrymi praktykami UX, będący stacjonarnie, a także dostępny na przeglądarce i urządzeniach mobilnych.

Rozwój trwa

Teneum to kontynuacja doświadczeń Sente zdobytych przy projektowaniu i budowie dotychczas wiodącego rozwiązania - Sente S4. Wszystkie obszary biznesowe, które były wspierane do tej pory przez system Sente S4, są wspierane również przez system Teneum. Nowości, które niesie za sobą Teneum, to nie koniec zmian zaplanowanych przez architektów Sente. Na przestrzeni najbliższych miesięcy będą oni kontynuować prace nad kolejnymi rozwiązaniami, zarówno funkcjonalnymi, jak i biznesowymi, które będą jeszcze intensywniej wspierać dynamicznie rozwijające się organizacje.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top