Elektroniczny obieg dokumentów V-Desk w firmie Herbapol Lublin S.A.

Narzędzia umożliwiające elektroniczny obieg dokumentów w firmie są coraz bardziej popularne, co widać na przykładzie stale rosnącej liczby wdrożeń przeprowadzanych przez firmę Primesoft Polska. Systemy workflow pozwalają nie tylko usprawnić komunikację w przedsiębiorstwie i uporządkować dokumenty, ale wpływają również na znaczne oszczędności.

 
 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Między innymi te zalety powodują, że platforma V-Desk jest coraz chętniej wprowadzana przez przedsiębiorstwa z różnych branż. Kolejnym klientem poznańskiej spółki został Herbapol Lublin S.A., lider polskiego rynku, oferujący herbaty, zioła i syropy.

Obszar prac wdrożeniowych objął szeroki zakres, wśród którego znalazła się między innymi implementacja takich procesów jak: elektroniczny obieg faktur, proces obiegu zamówień, repozytorium umów, kontrola budżetów na podstawie zakładanych w systemie ERP limitów. W pełni zautomatyzowano elektroniczną obsługę wniosków urlopowych. Z funkcjonalności systemu mogą korzystać również pracownicy nieposiadający dostępu do komputera (dotyczy to przede wszystkim pracowników hal produkcyjnych), którzy korzystają z systemu V-Desk za pośrednictwem kiosków informacyjnych. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania – użytkownik może w dowolnym momencie złożyć elektroniczny wniosek o urlop, zweryfikować limit i stan wykorzystanego już urlopu. Wnioski urlopowe przechodzą przez kolejne etapy akceptacji zgodnie ze zdefiniowanymi w systemie workflow ścieżkami obiegu.

Optymalizacja procesu zarządzania dokumentami w firmie Herbapol Lublin S.A. dotyczyła również integracji platformy V-Desk z posiadanym przez klienta systemem ERP. W wyniku tego nastąpiła poprawa efektywności działania procesów biznesowych oraz płynnego przepływu informacji pomiędzy różnymi obszarami w przedsiębiorstwie.

Wdrożenie systemu V-Desk objęło główny zakład spółki Herbapol w Lublinie oraz oddział w Warszawie. System workflow usprawnia pracę blisko 150 pracowników biurowych oraz kilkuset pracowników produkcyjnych.

Źródło: Primesoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top