loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

microsoft logo 2018„Chmura możliwości” – tak można by dwoma słowami opisać tegoroczną, największą jak do tej pory Konferencję Strategii Partnerskiej w Polsce, jaka odbyła się w Krakowie pod nazwą Microsoft ONE2019. To doroczne wydarzenie poświęcone ekosystemowi Partnerów firmy, w tym roku zgromadziło rekordową liczbę 480 przedstawicieli spośród 193 firm partnerskich, a także 350 pracowników Microsoft.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
 
Ta frekwencja dowodzi, że dynamika zmian na rynku skłania do jeszcze większej współpracy, poszukiwania inspiracji oraz konsolidacji, by wspólnie – w partnerstwie – oferować klientom realne korzyści płynące z cyfrowej transformacji. Microsoft ONE 2019 w krakowskim ICE, jednej z najbardziej spektakularnych lokalizacji eventowych w Polsce, to centrum wymiany wiedzy i inspiracji na temat roli technologii w cyfryzującym się świecie. Z tych dyskusji wyłania się szereg wniosków, a jednym z kluczowych jest konieczność inwestowania w rozwój kompetencji specjalistów i ekspertów technicznych, na których cały ekosystem Microsoft będzie miał coraz większe zapotrzebowanie.

Microsoft wraz z Partnerami wspiera firmy niezależnie od ich wielkości i branży, w jakiej działają, w realizacji ich strategii cyfrowej transformacji, dzieląc się wiedzą i unikalnymi rozwiązaniami, tak by zmiana ta przebiegała szybciej i sprawniej, a potrzeby i cele klienta zawsze znajdowały się w centrum uwagi. Takie podejście wymaga coraz bliższej współpracy pomiędzy firmami partnerskimi i Microsoft, a także tworzenia koalicji pomiędzy samymi partnerami, w których łączą oni swoje kompetencje i rozwiązania w kompleksowe koncepty i scenariusze transformacji dla poszczególnych instytucji, firm i całych branż.

Microsoft ONE to największe wydarzenie dla kluczowych Partnerów Microsoft, które podobnie jak rynek, stale się rozwija. Dziś to jedna z najważniejszych konferencji polskiej branży IT. Blisko 800 przedstawicieli polskiego rynku ICT dyskutowało na temat praktycznych doświadczeń z realizacji strategii cyfryzacji w polskich firmach i instytucjach, a także przyszłych szansach i wyzwaniach.
 
Ekosystem Partnerów Microsoft to ogromna przewaga, jaką mamy na rynku. Ogrom zaangażowania, otwartości, innowacji i gotowości do współpracy dają mi pewność, że wspólnie możemy realizować najśmielsze projekty cyfrowej transformacji na polskim rynku. Każdy klient jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Wspólnie z Partnerami tak właśnie chcemy wspierać ich na drodze cyfryzacji, niezależnie od tego, w jakiej branży działają, czy z jakiego segmentu rynku pochodzą” – mówi Wojtek Życzyński, dyrektor segmentu Klientów Korporacyjnych, firm MŚP i Partnerów.


Celem tego spotkania było pokazanie, w jaki sposób wzajemne relacje zmieniają się wraz z rozwojem rynku technologii, jakie wiążą się z tym nowe możliwości biznesowe oraz jak radzić sobie z wyzwaniami. Szans upatruje się przede wszystkim w potencjale rynku do wzrostu i prognozowanym popycie na chmurę obliczeniową. Z kolei dyskusje o wyzwaniach koncentrowały się wokół dostępności do wykwalifikowanych specjalistów i konieczności podnoszenia kwalifikacji technicznych, szczególnie w związku z rozwojem technologii, który wymusza niespotykane dotąd tempo zwiększania własnych kompetencji. Jak pokazuje badanie IDC zrealizowane na zlecenie Microsoft, organizacje w Polsce coraz częściej napotykają trudności w znalezieniu i pozyskaniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują umiejętnościami cyfrowymi na odpowiednim poziomie. Co ciekawe, jak wskazuje IDC, najcenniejsze na rynku jest właściwe połączenie umiejętności biznesowych i technologicznych. Dlatego też Microsoft zapowiedział znaczące inwestycje w podnoszenie kompetencji Partnerów, szczególnie w obszarze chmury obliczeniowej.

Ideą przewodnią corocznych spotkań jest zacieśnianie partnerstwa i wypracowywanie nowych, lepszych poziomów współpracy. Chmura Microsoft stanowi fundament dla działań Partnerów, którzy tworzą na niej swoje własne rozwiązania, wdrażają je i migrują aplikacje i systemy. Microsoft zaprezentował te właśnie rozwiązania firm partnerskich jako swoją #4 Chmurę – obok Azure, Dynamics 356 i Office 365. „Chmura rozwiązań partnerskich, budowanych na platformie Microsoft staje się dla nas takim samym priorytetem i kierunkuje nasze działania, również wsparcie sprzedażowe. To pozwala nam jeszcze bardziej zacieśnić naszą współpracę w ramach kanału partnerskiego – dodaje Wojtek Życzyński.

Podczas sesji branżowych przedstawiono przykłady innowacyjnych projektów cyfrowej transformacji u wybranych klientów firmy. Podkreślono rolę Partnerów w projektach realizowanych w sektorze finansowym, publicznym, handlu detalicznym oraz produkcji. Prelegenci poruszyli zagadnienia związane m.in. z nowoczesnymi trendami w sektorze IT, np. w kontekście aplikacji biznesowych, konceptami przyszłości jako platformami do promowania i wdrażania rozwiązań branżowych oraz nowatorskimi modelami związanymi z finansami w chmurze.

Źródło: www.microsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top