loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

eqsystemJak firma Strauss Cafe utrzymuje tak silną pozycję na bardzo zmiennym i trudnym rynku od tylu lat? Jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? Czym wspiera swoje działania?

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Wyobraźmy sobie przez chwilę, że jest rok 2013 - w Polsce coraz więcej mówi się o systemach APS, a wiele firm zaczyna uświadamiać sobie, że przy bardziej skomplikowanych, wieloetapowych procesach produkcyjnych systemy klasy ERP to za mało i warto zacząć wspierać się bardziej wyspecjalizowanymi systemami IT. Wśród tych firm znajduje się Strauss Cafe, na którego czele stoją specjaliści o ponadprzeciętnej wiedzy, niestety z dosyć przeciętnymi narzędziami. Same umiejętności powoli przestają być wystarczające, bo przy nagłym wzroście liczby zamówień zaczyna brakować po prostu... czasu. Firma podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu Asprova APS, a na swojego partnera biznesowego wybiera firmę doradczo-wdrożeniową eq system.

Strauss Cafe jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa, które w sposób bardzo świadomy wybrało wyspecjalizowany system IT. Dlaczego? Ponieważ oprogramowanie Asprova APS wspiera funkcjonowanie firmy od ponad 9 lat - rośnie razem z organizacją, a dzięki temu cały czas generuje nowe korzyści biznesowe.

To była najlepsza decyzja, jeśli chodzi o wybór oprogramowania do tak dynamicznie zarządzanego produktu - podsumowuje Paweł Wiktorowski, IT Production Systems Administrator w Strauss Cafe Poland


Jakie jeszcze korzyści przyniosła firmie Strauss Cafe współpraca z eq system i system Asprova APS? Kliknij i obejrzym materiał video.
Źródło: www.eqsystem.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top